Pokrycia dachowe - Wrocław

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego zamontowania dachu. Proponujemy przede wszystkim szeroki wybór pokryć dachowych od renomowanych producentów. Zadaniem dachu jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz ochrona przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi, dlatego też powinien być solidny i wytrzymały. W osiągnieciu tego z pewnością pomogą oferowane przez nas materiały, gdyż odznaczają się wysoką jakością i pochodzą od sprawdzonych producentów. W naszym asortymencie znajdują się wyroby takich firm, jak: ROBEN, KORAMIC, CREATON, JACOBI, EURONIT czy BLACHDOM PLUS.

Są to wytrzymałe pokrycia dachowe na lata, które chętnie dla Państwa zamontujemy, gdyż ofertujemy także profesjonalne usługi dekarskie. Dzięki temu będą mieć Państwo pewność, że dach został wykonany solidnie i z dbałością o detale.

Jakie pokrycia dachowe proponujemy?

W sprzedaży posiadamy bogatą gamę pokryć dachowych, co umożliwia naszym Klientom wybranie tego, które najlepiej spełnia ich potrzeby oraz pasuje do ich gustu oraz realizowanego projektu domu.

W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi:

Proponowane przez nas pokrycia są efektowne oraz pozwalają wykończyć dach mieszcząc się w rozsądnym budżecie. Decydując się na dachówki zyskują Państwo klasyczny wygląd, dzięki czemu dach z pewnością będzie prezentował się bardzo ciekawie, nawet po wielu latach. Pokrycia z blachy są w wyglądzie bardziej nowoczesne i surowe, ale wyróżniają się dużą wytrzymałością i wysoką odpornością na mechaniczne uszkodzenia. Używa się ich nie tylko do pokrywania budynków mieszkalnych, ale także hal produkcyjnych i gospodarczych, głównie ze względu na ekonomiczność zakupu.

Asortyment uzupełniający stanowią rynny, okna dachowe, obróbki kominowe i blacharskie, akcesoria dachowe oraz systemy odgromowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Bautop! W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie przybliżymy Państwu oferowane przez nas produkty, nie tylko w kategorii pokryć dachowych, ale też innych artykułów budowlanych i wykończeniowych.