Tynki wewnętrzne i zewnętrzne – dystrybucja tynków Kosbud

 • W ofercie materiałów dociepleniowych znajdą Państwo styropiany białe oraz grafitowe, wełny fasadowe oraz do izolacji poddaszy, kleje do elewacji, siatki, kołki do mocowania płyt dociepleniowych, listwy przyokienne oraz kapinosowe, a także grunty i tynki fasadowe w różnych frakcjach i kolorach. Dodatkowo proponujemy folie i taśmy malarskie do zabezpieczenia prac.

 • tynki

  W naszej ofercie znajdują się tynki zewnętrzne oraz wewnętrzne. To specjalnie przygotowane masy, które pełnią funkcję ochronną. Ich wybór zależny jest od podłoża, stopnia wytrzymałości oraz przepuszczalności.

  Posiadamy zarówno tynki obrabialne, jak i bezpośrednio gotowe do użycia. Zajmujemy się dystrybucją tynków Kosbud, Bolix, Baumit, Caparol, Sempre, Baumit, Ceresit, Atlas, Kreisel, Knauf, Weber, Tytan.

  Tynki topowego producenta Kosbud

  Przy wykonywaniu ocieplenia elewacji w domkach jednorodzinnych, jak i na dużych inwestycjach jako warstwę wierzchnią polecamy tynki firmy Kosbud. Chronią one warstwę dociepleniową, wykonaną styropianem grafitowym przed działaniem czynników atmosferycznych oraz szkodliwym promieniowaniem UV.

  Tynki Kosbud charakteryzują się:


  • – wysoką elastycznością,

  • – wytrzymałością na uderzenia oraz zadrapania,

  • – łatwością obrabiania oraz nakładania,

  • – odpornością na zabrudzenia i pleśnie.

  Służą do ręcznego lub maszynowego nakładania na elewację. Przed nakładaniem tynku na ścianę należy ją wcześniej zagruntować odpowiednim do danego rodzaju tynku podkładem tynkarskim. Grunt ten wzbogacony jest dodatkowo piaskiem kwarcowym, który poprawia szczepność tynku do warstwy dociepleniowej. W zależności od zastosowanej technologii wyróżniamy: tynki akrylowe, tynki silikatowe, tynki silikonowe, tynki mineralne oraz tynki mozaikowe.

  Zapraszamy do naszego sklepu budowlanego Bautop. Bardzo chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie pytania naszych Klientów.